Yhteystietomme:

Helsinki

Aplicom Oy
Workery+ Teurastamo
Lautatarhankatu 10
00580 Helsinki
Finland
Tel. +358 10 841 9414
sales@aplicom.fi

Jyväskylä

Aplicom Oy
Pääkonttori
Palokankaantie 18
40320 Jyväskylä
Tel. +358 10 841 9414
info@aplicom.fi
support@aplicom.fi

Berlin

Cardian GmbH
Dietzgenstr. 16
13156 Berlin
Germany
Tel. +49 302 088 6137
kundenservice@cardian.de

Jyväskylä

Aplicom Oy
Laitekorjaukset
Palokankaantie 18
40320 Jyväskylä
service@aplicom.fi

Ota yhteyttä

Mehdi Lotfi

Sales Manager

Email:
mehdi.lotfi@aplicom.fi

Tel: +358 40 842 2956

Ari Korhonen

Technical Sales Support / Consulting

Email:
ari.korhonen@aplicom.fi

Tel: +358 40 723 7820

Filip Langenskiöld

Sales Director

Email:
filip.langenskiold@aplicom.fi

Tel: +358 400 674 676

Matthias Lause

Sales Manager

Email:
matthias.lause@aplicom.de

Tel: +49 160 362 17 00

Roger Adams

Technical Sales Support / Consulting

Email:
roger.adams@aplicom.de

Tel: +49 151 111 89678

    Ota yhteyttä

    Kerro meille kuinka voimme olla avuksi.

    Tilaa uutiskirjeemme

      This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

      Ota yhteyttä
      Back to top