Yhteystietomme:

Espoo

Aplicom Oy
Myynti ja markkinointi
Sinikalliontie 12
02630 Espoo
Tel. +358 10 841 9414
sales@aplicom.fi

Äänekoski

Aplicom Oy
Pääkonttori
P.O. Box 33 (Rautatienkatu 56)
44100 Äänekoski
Tel. +358 10 841 9414
info@aplicom.fi
support@aplicom.fi

Berlin

Cardian GmbH
Dietzgenstr. 16
13156 Berlin
Germany
Tel. +49 302 088 6137
kundenservice@cardian.de

Äänekoski

Aplicom Oy
Laitekorjaukset
Rautatienkatu 56
44100 ÄÄNEKOSKI
service@aplicom.fi

Ota yhteyttä

Jari Kukkonen

Sales Director

Email:
jari.kukkonen@aplicom.fi

Tel: +358 400 459 925

Skype: jari.kukkonen_3

Paul Nieminen

Country Manager

Email:
paul.nieminen@aplicom.fi

Tel: +358 10 841 9403

Skype: paul_nieminen

Tapio Siltanen

Sales Manager

Email:
tapio.siltanen@aplicom.fi

Tel: +358 40 775 3864

Skype: tapio.siltanen

Jasmine Dietz

Inbound Sales Manager

Email:
jasmine.dietz@aplicom.fi

    Ota yhteyttä

    Kerro meille kuinka voimme olla avuksi.

    Tilaa uutiskirjeemme

      This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

      Ota yhteyttä
      Back to top